Oprócz treningów w Dolnobrzeskiej Akademii Tenisa Stołowego oferuję także kompleksowy serwis sprzętu do tenisa stołowego:

 
 

dobór specjalistycznych okladzin dopasowany do stylu gry zawodnika

dobór odpowiedniej deski uwzględniający możliwości techniczne zawodnika

naklejanie okładzin i pasków ochronnych

   


Dla dzieci i dorosłych, chcących uczyć się gry w tenisa stołowego, a nie posiadających własnego sprzętu, oferuję bezpłatny wynajem odpowiednio dobranych rakietek do tenisa stołowego.

Prowadzę także doradztwo techniczne dla moich uczniów, którzy decydują się na posiadanie własnego sprzętu do tenisa stołowego. Dzięki temu mają gwarancję, że zakupią sprzęt odpowiadający ich umiejętnościom technicznym oraz  optymalnie dostosowany do ich indywidualnych warunków.

cennik Marek
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.