Krótko o nas

Kategoria: Doświadczenie i osiągnięcia
Utworzono: 13 grudzień 2015 Odsłony: 5542

Choć Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego - Marek Chrabąszcz oficjalnie istnieje dopiero od pażdziernika 2015, jednak jej początki sięgają już września 1997, kiedy to w Brzegu Dolnym pod auspicjami klubu MLKS ODRA Głoska-Księginice została założona grupa naborowa, która dla odróznienia od innych grup przyjęła nazwę Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego w Brzegu Dolnym.

Od samego początku Szkółka nierozerwalnie związana jest z osobą Marka Chrabąszcza, który, pomimo różnych przeciwności losu, stara się rozwijać tenis stołowy na terenie Brzegu Dolnego, Dolnego Śląska czy też całej Polski.

Specjalizujemy się głównie w pracy z najmłodszymi adeptami tenisa stołowego ale też chętnie wspieramy naszą wiedzą, doświadczeniem  i umiejętnościami starszych entuzjastów tenisa stołowego.

Celem działania Szkółki jest przywrócenie wysokiego poziomu dolnobrzeskiemu tenisowi stołowemu w kategoriach dzieci i młodzieży.

Cel, założony na początku działalności, wydaje się być, po kilkunastu latach funkcjonowania Szkółki, osiągnięty, gdyż tenisiści stołowi z herbem Brzegu Dolnego na piersi, znów liczą się w kraju, czego dowodem są liczne medale mistrzostw Polski i Dolnego Śląska.

 

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.