Dolnobrzeska Akademia Tenisa Stołowego - Marek Chrabąszcz powstała w październiku 2015 roku dzięki mojej życiowej pasji, jaką jest tenis stołowy.

Stworzyłem ją z myślą o wszystkich, bez względu na wiek czy umiejętności, którzy pragną poznać ten piękny sport. Od kilkunastu lat dzielę się swoją wiedzą,  doświadczeniem oraz umiejętnościami z tymi, dla których tenis stołowy stał się doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu i sportową przygodą.

Prowadzone przeze mnie lekcje gry w tenisa stołowego skierowane są do wszystkich, którzy poszukują odpowiednich dla siebie form aktywności fizycznej a jednocześnie pragną miło i aktywnie spędzić wolny czas.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej Akademii


Do zobaczenia przy stole pingpongowym - Marek Chrabąszcz

zapoznaj sie z naszymi akcjami obozowymi

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.