Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego ma olbrzymie doświadczenie w organizacji obozów i zgrupowań z tenisa stolowego.

Organizujemy zarówno obozy specjalistyczne z tenisa stołowego w doskonalenie do tego wyposażonej hali sportowej ROKITA (zobacz zdjęcia) jak i obozy sportowo-wypoczynkowe w górach i nad morzem.

Wszystkie organizowane przez nas formy obozowe są zgłaszane do Kuratorium Oświaty, co daje gwarancję rzetelnych warunków lokalowo-żywnościowych.

Podczas obozów sportowych zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV, a także pełne wyżywienie.

Poza obozami sportowymi organizujemy także zielone szkoły i wycieczki szkolne o nachyleniu sportowym, które mają na celu propagowanie aktywności sportowej wśród najmłodszych.

Organizowane przez nas obozy sportowe to nie tylko ciężkie treningi, ale także wiele ciekawych atrakcji. Staramy się, aby nasi młodzi sportowcy wywieźli same miłe wspomnienia, dlatego proponujemy różne formy spędzania wolnego czasu (zobacz zdjęcia).

Program obozów sportowych wzbogacamy o zwiedzanie okolicy, warsztaty, dyskoteki czy ogniska.

Koszt osobodnia podczas obozów organizowanych przez Dolnobrzeską Szkółkę Tenisa Stołowego  z:

- noclegiem, z pełnym wyżywieniem i wynajęciem hali sportowej oraz stołów do tenisa stołowego wynosi już od 99 zł za dzień treningowy

- noclegiem, pełnym wyżywieniem i opieką pedagogiczną nad morzen i w górach wynosi od 65 zł za dzień

Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem obozu dla Twojego klubu w doskonałych warunkach lokalowo - żywnościowych oraz w doskonałych warunkach treningowych, napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

POBIERZ KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ UCZESTNIKA OBOZU

NAJBLIŻSZE     OBOZY    I    ZGRUPOWANIA

Obóz wakacyjny dla dorosłych

Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego organizuje 8-dniowy obóz dla dorosłych  pod hasłem - "By zostać Mistrzem nigdy nie jest za późno - edycja XIX"

Obóz skierowany jest dla wszystkich dorosłych osób, chcących podnosić swoje umiejętności techniczne w grze w tenisa stołowego.

Tym razem zapraszamy do Brzegu Dolnego w dniach 3-10.07.2020
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Obóz wakacyjny 2021

Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego - Marek Chrabąszcz jest organizatorem w dniach 18-25.07.2021

XXI edycji obozu tenisa stołowego pod hasłem:

„Ja też kiedyś zostanę Mistrzem” 

Obóz jest dla przeznaczony dla dzieci w wieku 6-16 lat  z opanowaną techniką podstawowych uderzeń w tenisie stołowym

 

zobacz komunikat szczegółowy

Zgrupowanie Majowe 2021 dla dzieci

Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego- Marek Chrabąszcz jest organizatorem kolejnego czterodniowego zgrupowania techniczno-taktycznego dla zawodników tenisa stołowego 

w terminie 30.04-3.05.2021 (długi weekend majowy) pod hasłem:

                         „Ja też kiedyś zostanę mistrzem”

                      edycja XX

Zgrupowanie, prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, przeznaczone jest  

dla zawodników z opanowaną techniką podstawowych uderzeń w tenisie stołowym.Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem organizacyjnym Zgrupowania Majowego 2021

 

zobacz komunikat organizacyjny

 

Seminarium Czerwcowe dla amatorów

Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza na Seminarium tenisa stołowego dla amatorów i weteranów, które odbędzie się w dniach 3-6.06.2021 w Brzegu Dolnym (okres Bożego Ciała)

Teoria, praktyka, doskonalenie techniki  gry w ciągu trzech dni

 
 
więcej szczegółow można przeczytać     tutaj
 
 
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.