Dolnobrzeska Akademia Tenisa Stołowego ma olbrzymie doświadczenie w organizacji obozów i zgrupowań z tenisa stolowego.

Organizujemy zarówno obozy specjalistyczne z tenisa stołowego w doskonalenie do tego wyposażonej hali sportowej ROKITA (zobacz zdjęcia) jak i obozy sportowo-wypoczynkowe w górach i nad morzem.

Wszystkie organizowane przez nas formy obozowe są zgłaszane do Kuratorium Oświaty, co daje gwarancję rzetelnych warunków lokalowo-żywnościowych.

Podczas obozów sportowych zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV, a także pełne wyżywienie.

Poza obozami sportowymi organizujemy także zielone szkoły i wycieczki szkolne o nachyleniu sportowym, które mają na celu propagowanie aktywności sportowej wśród najmłodszych.

Organizowane przez nas obozy sportowe to nie tylko ciężkie treningi, ale także wiele ciekawych atrakcji. Staramy się, aby nasi młodzi sportowcy wywieźli same miłe wspomnienia, dlatego proponujemy różne formy spędzania wolnego czasu (zobacz zdjęcia).

Program obozów sportowych wzbogacamy o zwiedzanie okolicy, warsztaty, dyskoteki czy ogniska.

Koszt osobodnia podczas obozów organizowanych przez Dolnobrzeską Akademię Tenisa Stołowego  z:

- noclegiem, z pełnym wyżywieniem i wynajęciem hali sportowej oraz stołów do tenisa stołowego, sparingpartnerami wynosi już od 250 zł za dzień treningowy

- noclegiem, pełnym wyżywieniem i opieką pedagogiczną nad morzem i w górach wynosi od 200 zł za dzień

Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem obozu dla Twojego klubu w doskonałych warunkach lokalowo - żywnościowych oraz w doskonałych warunkach treningowych, napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

POBIERZ KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ UCZESTNIKA OBOZU

NAJBLIŻSZE     OBOZY    I    ZGRUPOWANIA

Zgrupowanie Majowe 2024 dla dzieci

 Zgrupowanie Majowe 2024 dla dzieci

W długi weekend majowy (1-5.05.2024) zapraszamy wszystkich młodych sympatyków tenisa stołowego na kolejne pingpongowe święto w Brzegu Dolnym. Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego już po raz XXIX organizuje Zgrupowanie dla wszystkich tych, co w doskonałych warunkach lokalowych, chcą doskonalić swoje umiejętności techniczne jak i taktyczne w grze w tenisa stołowego. Jak zwykle zapewniamy bardzo dobre warunki noclegowe, żywnościowe i treningowe. Zapewnimy też odpowiednich sparingpartnerów oraz wysoko wykwalifikowanych trenerów.

Obóz wakacyjny dla dorosłych 2024

Dolnobrzeska Akademia Tenisa Stołowego organizuje 6-dniowy obóz dla dorosłych  pod hasłem - "By zostać Mistrzem nigdy nie jest za późno - edycja XXIVII"

Obóz skierowany jest dla wszystkich dorosłych osób, chcących podnosić swoje umiejętności techniczne w grze w tenisa stołowego.

Tym razem zapraszamy do Brzegu Dolnego w dniach 5-10.07.2024
 
 
 

Zgrupowanie Czerwcowe 2024 dla dorosłych

 Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego - Marek Chrabąszcz  jest organizatorem 4- dniowego zgrupowania z tenisa stołowego pod hasłem:

„By zostać mistrzem nigdy nie jest za późno”.

Zgrupowanie skierowane jest do wszystkich pasjonatów tenisa stołowego zainteresowanych podnoszeniem swoich umiejętności techniczno- taktycznych i odbędzie się w dniach 30.05 - 3.06.2024 w Brzegu Dolnym

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.