Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego ma olbrzymie doświadczenie w organizacji obozów i zgrupowań z tenisa stolowego.

Organizujemy zarówno obozy specjalistyczne z tenisa stołowego w doskonalenie do tego wyposażonej hali sportowej ROKITA (zobacz zdjęcia) jak i obozy sportowo-wypoczynkowe w górach i nad morzem.

Wszystkie organizowane przez nas formy obozowe są zgłaszane do Kuratorium Oświaty, co daje gwarancję rzetelnych warunków lokalowo-żywnościowych.

Podczas obozów sportowych zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV, a także pełne wyżywienie.

Poza obozami sportowymi organizujemy także zielone szkoły i wycieczki szkolne o nachyleniu sportowym, które mają na celu propagowanie aktywności sportowej wśród najmłodszych.

Organizowane przez nas obozy sportowe to nie tylko ciężkie treningi, ale także wiele ciekawych atrakcji. Staramy się, aby nasi młodzi sportowcy wywieźli same miłe wspomnienia, dlatego proponujemy różne formy spędzania wolnego czasu (zobacz zdjęcia).

Program obozów sportowych wzbogacamy o zwiedzanie okolicy, warsztaty, dyskoteki czy ogniska.

Koszt osobodnia podczas obozów organizowanych przez Dolnobrzeską Szkółkę Tenisa Stołowego  z:

- noclegiem, z pełnym wyżywieniem i wynajęciem hali sportowej oraz stołów do tenisa stołowego wynosi już od 120 zł za dzień treningowy

- noclegiem, pełnym wyżywieniem i opieką pedagogiczną nad morzen i w górach wynosi od 75 zł za dzień

Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem obozu dla Twojego klubu w doskonałych warunkach lokalowo - żywnościowych oraz w doskonałych warunkach treningowych, napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

POBIERZ KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ UCZESTNIKA OBOZU

NAJBLIŻSZE     OBOZY    I    ZGRUPOWANIA

Zgrupowanie Majowe 2022 dla dzieci

 Zgrupowanie Majowe dla dzieci

W długi weekend majowy (30.04 - 3.05.2022) zapraszamy wszystkich młodych sympatyków tenisa stołowego na kolejne pingpongowe święto w Brzegu Dolnym. Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego już po raz XXIII organizuje Zgrupowanie dla wszystkich tych, co w doskonałych warunkach lokalowych, chcą doskonalić swoje umiejętności techniczne jak i taktyczne w grze w tenisa stołowego. Jak zwykle zapewniamy bardzo dobre warunki noclegowe, żywnościowe i treningowe. Zapewnimy też odpowiednich sparingpartnerów oraz wysoko wykwalifikowanych trenerów. Zapisy można dokonywać pod linkiem zgłoszeniowym: https://forms.gle/L9oVjm4Dn3quvhda9
komunikat organizacyjny Zgrupowania Majowego 2022: https://drive.google.com/file/d/1rJrj4il365ZqOCdUTfbeJGOZrw_0htOs/view?usp=sharing
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.