- Tenis stołowy dla najmłodszych

Zajęcia z tenisa stołowego dla najmłodszych dzieci (w wieku od 6 lat) prowadzone są poprzez specjalnie dobrane gry i zabawy ruchowe przy stole pingpongowym

Ich zadaniem jest:

rozwój sprawności ruchowej małych tenisistów stołowych

zachęcenie ich do aktywności fizycznej poprzez grę w tenisa stołowego

zapoznanie z tenisem stołowympoprzez zabawę


Dzieci z chęcią poznają zasady gry w tenisa stołowego, gdyż lekcje dostosowane są do ich umiejętności ruchowych, a forma zabawy sprawia, że mali mistrzowie ping-ponga nie mogą doczekać się następnego treningu.
 

Na zajęciach tenisowych dla najmłodszych gwarantujemy:

bezstresowy sposób nauczania

naukę gry w tenisa stołowego poprzez zabawy rozwijające umiejętności dziecka

brak nudy

miłą i przyjazną atmosferęW każdy przeprowadzany trening wkładamy pasję i serce, dzięki temu Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego cieszy się dużym i stale rosnącym powodzeniem wśród wszystkich podopiecznych. Posiadane przez naszych trenerów kwalifikacje pedagogiczne i trenerskie oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w charakterze trenera tenisa stołowego gwarantują w pełni profesjonalne podejście do zajęć oraz ich najwyższy poziom.

Jeśli zastanawiacie się Państwo, czy Wasza kilkuletnia pociecha zechce aktywnie stawiać pierwsze kroki przy stole pingpongowym to zapewniam, iż dzięki atmosferze zabawy w każdej wolnej chwili będzie chciało chwytać za rakietę i grać.Proszę pamiętać, iż podstawy techniczne przekazane podczas lekcji z najmłodszymi mają decydujący wpływ na późniejszą technikę gry małego tenisisty stołowego oraz jej efekty.

Dlatego warto zainwestować w dziecko i dać mu możliwość korzystania z doświadczenia wykwalifikowanego trenera

UWAGA!
Każdy mały tenisista stołowy po pewnym okresie nauki otrzyma specjalnie dla niego przygotowaną płytę DVD "pingpongowy świat małego mistrza", która pokazuje jego umiejętności nabywane podczas lekcji przy stole pingpongowym w kolejnych etapach nauki.

Płyta jest wspaniałą pamiątką dla rodziców i dzieci, często stanowi także miły prezent dla dziadków, którzy także aktywnie śledzą postępy swoich ukochanych wnuków.

Rodzicom, którym zależy na tym, by ich małe pociechy uczyły się grać w tenisa stołowego, a nie mają możliwości osobistego przywożenia ich na zajęcia, proponuję usługę dowozu dziecka na salę gimnastyczną. Jej koszt określany jest na podstawie indywidualnych ustaleń z rodzicami.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania związane ze Szkółką tenisa stołowego lub sami chcielibyście nauczyć się grać napiszcie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.