XXI edycja obozów "Ja też kiedyś zostanę Mistrzem" zakończona...

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 06 sierpień 2021 Odsłony: 173
Ponad 45 pasjonatów małej plastikowej piłeczki niemal z całej Polski wzięło udział w 21 edycji obozów tenisa stołowego organizowanych przez Dolnobrzeską Szkółkę Tenisa Stołowego.
W tym trudnym pandemicznym okresie udało się nam zorganizować całkiem fajne spotkanie młodych pasjonatów tenisa stołowego m.in. z województw mazowieckiego, śląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego a nawet z samej Austrii...
Było to spotkanie wszystkich tych, którzy chcą podnosić poziom swoich umiejętności technicznych i taktycznych w grze w tenisa stołowego.
Było bardzo dużo grania na stołach, było codzienne doskonalenie różnych serwisów o wczesnych godzinach porannych, była teoria poszczególnych uderzeń ale też aktywny relaks na basenach w Brzegu Dolnym i Wołowie. Były to też bardzo aktywne ruchowo wieczory piłkarskie i koszykarskie...
Z pewnością atrakcją obozu była końcowa loteria fantowa, gdzie każdy z uczestników mógł liczyć na łut szczęścia i wylosować coś "pingpongowego" dla siebie.
Fanty związane były z tenisem stołowym, począwszy od breloczków a skończywszy na butach i doskonałych okładzinach pewnych renomowanych firm.
Był to bardzo aktywnie spędzony czas, gdzie oprócz wielkiej ilości gry na stołach, była to też doskonała okazja do wzajemnej integracji a być może do pierwszych młodzieńczych wakacyjnych miłości :).
 
Już teraz zapraszamy na nasze kolejne pingpongowe święto i o ile pandemia nam nie przeszkodzi, to chętnie spotkamy się z Wami w okresie pomiędzy świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem (27-31.12.2021).
Zapraszamy...
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.