Seminarium Czerwcowe 2021 zakończone.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 08 czerwiec 2021 Odsłony: 212
Dwudziestu dwóch Pozytywnie Zakręconych Pasjonatów Tenisa Stołowego spotkało się po raz osiemnasty na swoim pingpongowym święcie. Odwiedzili nas pasjonaci m.in ze Śląska, Podkarpacia czy zachodniego Pomorza a rozpędowość wiekowa była 30+.
W dniach 3-6.06.2021 Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego zorganizowała Seminarium Czerwcowe dla tych, którzy kochają tenis stołowy.
Przez cztery dni mieliśmy okazję wspólnie potrenować oraz poznawać tajniki techniki gry w tenisa stołowego pod okiem wyspecjalizowanych trenerów oraz aż 11 sparingpartnerów.
Był to okres ciężkiej i wytężonej pracy. Przy stołach pingpongowych w ciągu tych 4 dni spędziliśmy ponad 20 godzin. Już teraz planujemy kolejne nasze pingpongowe święto w styczniu 2022.
Niech pingpongowa Moc będzie z nami
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.