Zuzanna Bazylewska - Mistrzynią Polski w grze podwójnej żaczek!!!!!

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 30 maj 2021 Odsłony: 102
Swój pierwszy medal mistrzostw Polski i mam nadzieję nie ostatni zdobyła zawodniczka dolnobrzeskiego Rokity podczas rozgrywanych w Ostródzie w dniach 29-30.05.2021 mistrzostwach Polski żaczek.
Zuzia Bazylewska w parze z Wanessą Kulczycką z Gorzowa Wlkp. sięgnęły po złoty medal mistrzostw Polski żaczek. W drodze do finału dziewczęta kolejno wygrały trzy mecze, by w finale pokonać parę Piekarczyk/Czaja (Wadowice/Gdańsk) - 3:0.
Jako ciekawostkę można podać fakt, że największe problemy późniejszym mistrzyniom Polski sprawiły w grze podwójnej nasze zawodniczki L.Smolarek/G.Pułecka,, które przegrały ten mecz 2:3. Ostatecznie Dolnobrzeżanki zakończyły turniej na miejscach 9-16.
Kolejna z naszych zawodniczek M.Chrąchol w parze z M.Wojtyłą zostały sklasyfikowane na miejscach 17-30.
Brawo Zuzia za doskonałe zawody. Przypomnijmy, że grach singlowych Zuzia została sklasyfikowana na miejscach 9-16, ulegając w 1/8 finału minimalnie późniejszej wicemistrzyni Polski - Piekarczyk - 2-3.
 
Jest to już 48 medal mistrzostw Polski zdobyty przez zawodników Dolnobrzeskiej Szkółki. Do tej pory wychowankowie Dolnobrzeskiej Szkółki Tenisa Stołowego zdobyli łącznie 48 medali mistrzostw Polski (13 złotych, 11 srebrnych, 24 brązowe) oraz 297 medali mistrzostw Dolnego Śląska (81 złotych, 79 srebrnych, 137 brązowe).

medaliści mistrzostw Polski wywodzący się z Dolnobrzeskiej Szkółki Tenisa Stołowego

medaliści mistrzostw Dolnego Śląska wywodzący się z Dolnobrzeskiej Szkółki Tenisa Stołowego

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.