Różowe podium dolnobrzeskich żaczek podczas mistrzostw Dolnego Śląska.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 23 maj 2021 Odsłony: 315

Doskonale wypadli zawodnicy z dolnobrzeskiego Rokity podczas rozgrywanych w dniu 23.05.2021 mistrzostw Dolnego Śląska żaków. W zawodach startowała piątka naszych reprezentantów i wszyscy zagrali wyśmienite zawody.

Szczególnie dobrze wypadły żaczki, które aż cztery znalazły się w najlepszej ósemce zawodów.
Mistrzynią Dolnego Śląska żaczek została Zuzanna Bazylewska, która w finale pokonała Natalię Bartoszko z Wrocławia. Brązowe medale mistrzostw Dolnego Śląska zdobyły Marika Chrąchol i Gabrysia Pułecka, zaś na miejscach 5-8 zakończyła zawody Lena Smolarek. W turnieju żaków na miejscach 5-8 został sklasyfikowany Jakub Moliński.
Oprócz mistrzostw Dolnego Śląska odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski żaków. Bezpośredni awans miały już zapewnione Zuzia Bazylewska i Gabi Pułecka a o dwa wolne miejsca musieli powalczyć Marika Chrąchol i Lena Smolarek w żaczkach oraz Jakub Moliński w żakach.
Musieli powalczyć i powalczyli - i to jak...
Pierwsze miejsce Mariki i drugie Leny w żaczkach gwarantuje udział naszych żaczek w Mistrzostwach Polski, które w dniach 29-30.05.2020 odbędą się w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie).
Również drugie miejsce zajął Jakub Moliński ale czeka go jeszcze we wtorek ostateczna przeprawa z zawodnikiem z Wrocławia. Mam nadzieję, że i On dołączy do grupy czterech naszych Smerfetek.

Brawo nasi żacy. Widać, że wielka praca, którą wkładacie przynosi pożądane efekty.
Jesteśmy silni w województwie w żakach ale do Polski musimy jeszcze trochę dociągnąć... I do nam powinno teraz przyświecać jako cel do dalszej pracy.
Ale damy radę. Nic tak nie nakręca do wytężonej pracy jak sukcesy...
Niech pingpongowa Moc będzie z Wami

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.