Seminarium Marcowe bardzo udane a co najważniejsze szczęśliwie zakończone...

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 14 marzec 2021 Odsłony: 139
Łącznie dwudziestu czterech Pozytywnie Zakręconych Pasjonatów Tenisa Stołowego wzięło udział już w XVII Seminarium Tenisa Stołowego organizowane przez Dolnobrzeską Szkółkę.
W warunkach pełnego reżimu sanitarnego (sami w hotelu i w restauracji, pełna dezynfekcja przy wejściu i wyjściu z hali), udało się nam przeprowadzić 8 treningów.
Na hali Rokita w Brzegu Dolnym w ciągu trzech dni spędziliśmy łącznie prawie 20 godzin, trenując przez cały dzień zarówno elementy regularnościowe, taktyczne jak i też naukę serwisów i ich odbiorów.
W ciężkich zmaganiach z meandrami techniki gry w tenisa stołowego naszych Seminarzystów dzielnie wspomagało aż 12 sparingpartnerów, którzy bezpośrednio po każdej akcji, korygując błędy zawodników, jednocześnie udzielali prawidłowych wskazówek odnośnie techniki gry.
Był też czas na poznawanie podstawowych zasad taktycznych stosowanych w tenisie stołowym, przepisów gry a także czas na równie miłą taneczną integrację wewnętrzną Seminarzystów.
Na koniec Seminarium została przeprowadzona loteria fantowa, gdzie ponad 50 % uczestników miało okazję pozyskać jakiś drobny gadżet związany z tenisem stołowym ( m.in. wyczynowe okładziny, plecak, koszulki do gry, vouchery rabatowe)
Już w czerwcu zapraszam na kolejne Seminarium dla Pozytywnie Zakręconych (Boże Ciało - 3-6.06.2021) .
Liczba miejsc ograniczona a już na tą chwilę jest już zajęta ponad połowa miejsc.
Więcej szczegółów dowiesz się pod linkiem:
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.