Brązowy medal mistrzostw Polski dla naszej drużyny juniorek.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 11 październik 2020 Odsłony: 210
Doskonale spisały się nasze eksportowe juniorki Ela Kwiatkowska i Milena Chrabąszcz podczas rozgrywanych w Gliwicach Drużynowych Mistrzostwach Polski, Nie zaliczając się do faworytek turnieju zdobyły brązowy medal.
W drodze do medalu zawodniczki Dolnobrzeskiej Szkółki pokonały kolejno MKS "Jedyna"Łódź - 3:0, UKS "Dojlidy" Białystok - 3:1 i LKS "Luvena" Luboń - 3:0, by w półfinale ulec późniejszym mistrzyniom Polski - drużynie Skarbek Tarnowskie Góry - 1:3.
Brawo dla naszych juniorek, które pomimo o wiele gorszych warunków treningowych nadal próbują walczyć z najlepszymi zawodniczkami w Polsce.

 

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.