Nabór dzieci do Dolnobrzeskiej Szkółki Tenisa Stołowego

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Utworzono: 30 wrzesień 2020 Odsłony: 229

Tenisa Stołowego ogłasza nabór dziewczynek i chłopców  z klas 0,1,2 (rocznik 2012-2014)  do sekcji tenisa stołowego MKS „Rokita” Brzeg Dolny

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na treningi w środy o godzinie16.30 -18.00 oraz  w czwartki o godzinie 18.00 -19.30 w hali "ROKITA" w Brzegu Dolnym przy ul. Wilczej 8.

Nasi wychowankowie od ponad 40 lat zaliczają się do czołówki Dolnego Śląska i Polski w kategoriach dziecięcych. Zdobywają medale mistrzostw Polski i Europy.

Gwarantujemy profesjonalne zajęcia treningowe na bardzo wysokim poziomie, doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę trenerską oraz doskonałe warunki treningowe gwarantujące osiąganie znaczących wyników sportowych na szczeblu co najmniej Dolnego Śląska.                                                               

Drogi rodzicu - jeśli nie chcesz aby Twoje dziecko wciąż siedziało przed komputerem lub telewizorem, to przyprowadź je do Szkółki. U nas porusza się a przy okazji nauczy się dobrze grać w tenisa stołowego. Z pewnością pożytecznie i zdrowo spędzi czas. Być może w przyszłości zostanie znanym sportowcem i zwiedzi świat.