Nabór dzieci do Dolnobrzeskiej Szkółki Tenisa Stołowego

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 30 wrzesień 2020 Odsłony: 1728

Tenisa Stołowego ogłasza nabór dziewczynek i chłopców  z klas 0,1,2 (rocznik 2012-2014)  do sekcji tenisa stołowego MKS „Rokita” Brzeg Dolny

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na treningi we wtorki o godzinie17.00 -18.00 oraz  w czwartki o godzinie 17.00 -18.00 w hali "ROKITA" w Brzegu Dolnym przy ul. Wilczej 8.

Nasi wychowankowie od ponad 40 lat zaliczają się do czołówki Dolnego Śląska i Polski w kategoriach dziecięcych. Zdobywają medale mistrzostw Polski i Europy.

Gwarantujemy profesjonalne zajęcia treningowe na bardzo wysokim poziomie, doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę trenerską oraz doskonałe warunki treningowe gwarantujące osiąganie znaczących wyników sportowych na szczeblu co najmniej Dolnego Śląska.                                                               

Drogi rodzicu - jeśli nie chcesz aby Twoje dziecko wciąż siedziało przed komputerem lub telewizorem, to przyprowadź je do Szkółki. U nas porusza się a przy okazji nauczy się dobrze grać w tenisa stołowego. Z pewnością pożytecznie i zdrowo spędzi czas. Być może w przyszłości zostanie znanym sportowcem i zwiedzi świat.

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.