10 medali zawodniczek z Dolnobrzeskiej Szkółki podczas Indywidualnych Mistrzostw Dolnego Śląska kadetek i juniorek.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 21 wrzesień 2020 Odsłony: 160
3 złote, 2 srebrne i 5 brązowych medali zdobyły nasze zawodniczki podczas rozgrywanych w Brzegu Dolnym Mistrzostw Dolnego Śląska kadetów i juniorów.
Multimedalistkami zostały Milena Chrabąszcz, Ela Kwiatkowska i Wiki Riwoń, zdobywczynie trzech krążków. Przy czym za najbardziej udane zawody może uznać Milena, zdobywczyni dwóch złotych medali (w deblu i mikście) oraz brązu (w grze pojedynczej). Nieco gorszym dorobkiem może pochwalić się Ela, zdobywczyni złota w deblu z Mileną, srebra w singlu oraz brązu w grze mieszanej. Z dorobkiem 3 brązowych medali zakończyła zawody Wiktoria (singiel, debel i mikst).
Olbrzymim sukcesem zakończyła zawody Liliana Przybył, zdobywczyni dwóch medali (złotego w singlu i srebrnego w deblu).
Piąta z naszych zawodniczek Magda Bojanowska zdobyła brązowy medal w grze podwójnej w parze z Wiktorią Riwoń.
Brawo dziewczyny.
Po dwóch imprezach w ramach mistrzostw Dolnego Śląska zawodniczki Dolnobrzeskiej Szkółki zdobyli już 13 medali.
A przed nami jeszcze mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików i żaków
 

 

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.