- Zajęcia indywidualne dla dorosłych

Treningi indywidualne skierowane są zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Przeznaczone są dla tych, którzy chcą lepiej grać w tenisa stołowego, doskonalić posiadaną przez siebie technikę, skorygować popełniane błędy lub po prostu zacząć przygodę z tym wspaniałym sportem.
 

Dla początkujących tenisistów stołowych zapewniam:

 

indywidualne i profesjonalne podejście do każdego gracza

wprowadzenie i doskonalenie solidnych podstaw technicznych

solidny i satysfakcjonujący trening

miłą atmosferę

trening na wiele pilek

 

Osobom potrafiącym grać oferuję:

 

ocenę umiejętności pod kątem technicznym

identyfikację błędów popełnianych podczas gry

dobór odpowiedniego programu treningowego mającego poprawić technikę gry

bieżącą i okresową ocenę postępówCzęsto niewiele trzeba, by lepiej grać i w końcu zacząć wygrywać, lecz przy braku treningu z doświadczonym trenerem tenisa stołowego nieraz staje się to nieosiągalne.

Proszę pamiętać, iż podstawy techniczne przekazane podczas lekcji mają decydujący wpływ na późniejszą technikę gry. Dlatego warto zainwestować w siebie i skorzystać z doświadczenia wykwalifikowanego trenera tenisa stołowego

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z mojego doświadczenia w grze w tenisa stołowego i nauczyć się czegoś więcej to serdecznie zapraszam

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.