Złote juniorki, srebrne kadetki i młodziczki...

Kategoria: Z życia Akademii
Utworzono: 21 wrzesień 2020 Odsłony: 470
Podczas Drużynowych Mistrzostw Dolnego Śląska zawodniczki Dolnobrzeskiej Szkółki jak zwykle pokazały się z jak najlepszej strony.
Tradycji stało się zadość!!!
Najlepsze drużynowo były w młodziczkach, najlepsze w kadetkach, to i musiały być najlepsze również w juniorkach. Ela Kwiatkowska i Milena Chrabąszcz potwierdziły po raz kolejny, że stanowią bardzo dobrze zgrany pingpongowy team.
Równie dobrze wypadły nasze kadetki, zajmując drugie miejsce. Liliana Przybył, Wiktoria Riwoń i Magdalena Bojanowska ostro postawiły się faworytkom z AZS UE Wrocław, ulegając w finale 1-3.
Pełen zmian i dramaturgii miał przebieg meczu finałowego młodziczek. W derbowym spotkaniu finałowym nasze młodziczki uległy koleżankom z Wołowa - 2-3.
Gratulacje także dla naszych młodych żaczek. Marika Chrąchol, Gabrysia Pułecka i Lenka Riwoń dzielnie walczyły ze starszymi od siebie rywalkami. Dziewczyny, odnosząc dwa zwycięstwa i jedną porażkę ostatecznie zakończyły zawody na 5 miejscu.
Brawo Smerfetki..
 
 
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.