XV Seminarium dla Pozytywnie Zakręconych Pasjonatów Tenisa Stołowego zakończone...

Kategoria: Z życia Akademii
Utworzono: 14 czerwiec 2020 Odsłony: 505

Pod sztandarowym hasłem naszych seminariów - "By zostać Mistrzem nigdy nie jest za późno", zakończyło się kolejne pingpongowe święto dla Pozytywnie Zakręconych Pasjonatów Tenisa Stołowego organizowane przez Dolnobrzeską Szkółkę Tenisa Stołowego.

Tym razem do Brzegu Dolnego przybyło 15 pasjonatów naszej ukochanej dyscypliny, którzy przez 4 dni (11-14.06.2020) pod okiem wykwalifikowanych trenerów i z pomocą 10 sparingpartnerów, podnosili swoje umiejętności techniczne i taktyczne z tenisa stołowego.

Poziom sparingpartnerów oraz zasób ćwiczeń był indywidualnie dobierany do zakresu umiejętności każdego z zawodników. Dlatego potrenowali zarówno Ci lepiej wyszkoleni technicznie jak i Ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tenisem stołowym.

Łącznie nasi seminarzyści w ciągu dnia spędzali przy stołach pingpongowych ponad 7 godzin zegarowych a Ci najwytrwalsi (Halinka i Krzyś K.) mogliby mieć tylko łózko i prysznic koło stołu i ewentualnie w przerwie pomiędzy kolejnymi setami w grze na punkty o godzinie 22.57 dostarczany ruchomy catering.

Pomimo obostrzeń związanych z koronawirusem udało nam się spełnić wszelkie wytyczne - czyste samodzielne pokoje, dezynfekcja rąk, stołów, piłeczek, codzienne mierzenie temperatury.

Do tego wyśmienite posiłki w restauracji pani Kasi, dawały siłę naszym seminarzystom do dalszych treningów...

Było baaaaardzo dużo grania, było dużo wzajemnej integracji i uśmiechu a przede wszystkim była to możliwość spotkania się wspaniałych, twórczych ludzi, których łączy wspólna pasja - tenis stołowy.

Już teraz zapraszam na naszą kolejną akcję obozową, tym razem podczas wakacji (5-12.07.2020) dla amatorów tenisa stołowego.
Organizujemy ośmiodniowy obóz dla wszystkich tych, dla których tenis stołowy jest "prawie" sensem życia.

Szczegóły na stronie www.dolnobrzeskaszkolka.pl lub na stronie FB

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.