XV Seminarium dla Pozytywnie Zakręconych Pasjonatów Tenisa Stołowego zakończone...

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Utworzono: 14 czerwiec 2020 Odsłony: 60

Pod sztandarowym hasłem naszych seminariów - "By zostać Mistrzem nigdy nie jest za późno", zakończyło się kolejne pingpongowe święto dla Pozytywnie Zakręconych Pasjonatów Tenisa Stołowego organizowane przez Dolnobrzeską Szkółkę Tenisa Stołowego.

Tym razem do Brzegu Dolnego przybyło 15 pasjonatów naszej ukochanej dyscypliny, którzy przez 4 dni (11-14.06.2020) pod okiem wykwalifikowanych trenerów i z pomocą 10 sparingpartnerów, podnosili swoje umiejętności techniczne i taktyczne z tenisa stołowego.

Poziom sparingpartnerów oraz zasób ćwiczeń był indywidualnie dobierany do zakresu umiejętności każdego z zawodników. Dlatego potrenowali zarówno Ci lepiej wyszkoleni technicznie jak i Ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tenisem stołowym.

Łącznie nasi seminarzyści w ciągu dnia spędzali przy stołach pingpongowych ponad 7 godzin zegarowych a Ci najwytrwalsi (Halinka i Krzyś K.) mogliby mieć tylko łózko i prysznic koło stołu i ewentualnie w przerwie pomiędzy kolejnymi setami w grze na punkty o godzinie 22.57 dostarczany ruchomy catering.

Pomimo obostrzeń związanych z koronawirusem udało nam się spełnić wszelkie wytyczne - czyste samodzielne pokoje, dezynfekcja rąk, stołów, piłeczek, codzienne mierzenie temperatury.

Do tego wyśmienite posiłki w restauracji pani Kasi, dawały siłę naszym seminarzystom do dalszych treningów...

Było baaaaardzo dużo grania, było dużo wzajemnej integracji i uśmiechu a przede wszystkim była to możliwość spotkania się wspaniałych, twórczych ludzi, których łączy wspólna pasja - tenis stołowy.

Już teraz zapraszam na naszą kolejną akcję obozową, tym razem podczas wakacji (5-12.07.2020) dla amatorów tenisa stołowego.
Organizujemy ośmiodniowy obóz dla wszystkich tych, dla których tenis stołowy jest "prawie" sensem życia.

Szczegóły na stronie www.dolnobrzeskaszkolka.pl lub na stronie FB