Obozy letnie - odbędą się

Kategoria: Z życia Akademii
Utworzono: 31 maj 2020 Odsłony: 589

Szanowni Państwo,
po  wysłuchaniu wypowiedzi Premiera Morawieckiego o zniesieniu kolejnych obostrzeń związanych z koronawirusem oraz po rozmowach z dyrekcją hotelu oraz właścicielką restauracji chciałbym Państwa poinformować, że:

OBOZY LETNIE organizowane przez Dolnobrzeską Szkółkę Tenisa Stołowego ODBĘDĄ się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem

Cały czas jestem w trakcie przygotowań do obozów i o ile nie nastąpią jakieś odgórne wytyczne ze strony rządu ograniczające organizację obozów, to mam nadzieję, że w lipcu będziemy mogli ponownie wspólnie spotkać się przy stołach pingpongowych.

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.