Rewelacyjny a jednocześnie historyczny występ naszych juniorek podczas 3 GPP seniorek.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 19 styczeń 2020 Odsłony: 177

Bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki szkolone przez sztab Dolnobrzeskiej Szkółki: Ela Kwiatkowska i Milena Chrabąszcz podczas rozgrywanego w dniach 17-19.01.2020 - 3 Grand Prix Polski seniorek.

Wśród 66 startujących zawodniczek z całej Polski wystartowały dwie nasze zawodniczki. Zmagania ogólnopolskie rozpoczęła najpierw Milena, która musiała wystąpić w turnieju eliminacyjnym, gdzie odnosząc 3 zwycięstwa i jedną porażkę awansowała do turnieju głównego. Bez obowiązku gry w eliminacjach rozpoczęła turniej główny Ela, która w swojej grupie wygrała 3 pojedynki i doznała jednej porażki, tym samym awansując do fazy finałowej turnieju.

Niestety Milenie nie udało się odnieść zwycięstwa w swojej grupie i musiała zadowolić się grą o miejsca w przedziale 33-40. Ostatecznie Milena po zwycięstwie w ostatnim meczu z Jarkowską z Łomży została sklasyfikowana na miejscach 33-36.

Rewelacyjnie zagrała natomiast Ela, która po zwycięstwie ze Ślązak (zawodniczka Ekstraklasy kobiet) - 4:3 awansowała do najlepszej "ósemki" 3 GPP seniorek.

https://www.facebook.com/marek.chrabaszcz/videos/2766266623428899/?t=2987

W grze o półfinał turnieju, nasza zawodniczka niestety nie sprostała innej zawodniczce Ekstraklasy kobiet - S.Wabik (Częstochowa), przegrywając nieznacznie ten mecz - 0:4 (-9,-3,-9,-9).

https://www.facebook.com/marek.chrabaszcz/videos/2767344459987782/?t=8

Niemniej jednak należą się duże słowa uznania dla Eli, która jako pierwsza zawodniczka dolnobrzeskiego "ROKITY" awansowała do najlepszej "ósemki" zawodniczek podczas turnieju ogólnopolskiego seniorek. Gratulacje również dla Mileny, która odniosła kilka cennych i wartościowych zwycięstw z wyżej notowanymi zawodniczkami

https://www.facebook.com/marek.chrabaszcz/videos/2764253400296888/?t=14

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.