Zawodniczki Dolnobrzeskiej Szkółki w czołówce Polski.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 30 wrzesień 2019 Odsłony: 208

Kolejny doskonały wynik zanotowała Liliana Przybył - zawodniczka szkolona przez sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki , która na rozgrywanych w Krakowie w dniach 27-29.09.2019 I Grand Prix Polski kadetek zdobyła doskonale 3 miejsce. W zawodach wystartowało ponad 100 zawodniczek z całego kraju.
Liliana po wygraniu grupy eliminacyjnej awansowała do turnieju pucharowego, gdzie spotkały się 32 najlepsze zawodniczki z poszczególnych grup eliminacyjnych.
Dwa kolejne zwycięstwa w fazie pucharowej i nasza zawodniczka melduje się w najlepszej ósemce kadetek Polsce.
W grze o strefę medalową Liliana ogrywa 3-1 ubiegłoroczną brązową medalistkę Mistrzostw Polski kadetek- P.Krysińską ze Stronia Śląskiego. W grze o finał ulega jednak nieznacznie O.Wątor z Krakowa i ostatecznie sklasyfikowana zostaje na miejscach w 3-4.
Jest to doskonały wynik naszej zawodniczki, gdyż rywalizowała z sukcesem ze starszymi od siebie rywalami. A przed zawodami zakładaliśmy miejsce w przedziale 9-16.
Równie dobre zawody mogą zanotować pozostałe zawodniczki Dolnobrzeskiej Szkółki.
Martyna Draczyńska, Anżela Sowa i Wiktoria Riwoń po wygraniu piątkowych eliminacji uzyskały prawo gry w turnieju głównym w sobotę. Tam nie poszło im już tak dobrze tak Lilianie ale odnoszone pojedyncze zwycięstwa na starszymi rywalami będą z pewnością procentować w przyszłości.
Nasze zawodniczki zajęły następujące miejsca
M. Draczynska 25-32, A. Sowa i W. Riwoń - 41-48 a Magdalena Bojanowska - 57-64.

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.