Pozytywnie Zakręceni - zmęczeni ale zadowoleni...

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 29 czerwiec 2019 Odsłony: 458

Zakończyło się czterodniowe Seminarium tenisa stołowego dla pasjonatów małej białej i szybko latającej, niekoniecznie tam gdzie my chcemy, piłeczki.
Przez 4 dni dwudziestu trzech seminarzystów spędziło przy stołach pingpongowych prawie 30 godzin, wylewając setki hektolitrów potu i przyswajając wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną podczas wykładów.

Minimum 7 godzin grania, serwowania, analizy własnej techniki gry, rozłożone na 4 jednostki treningowe i przeplatane teorią gry w tenisa stołowego w pełni wypełniały czas uczestnikom Seminarium. W tej ciężkiej pracy wspomagało ich dwunastu sparingpartnerów. Wszystkie cele, które sobie założyliśmy udało się zrealizować.

Pomimo tego, że temperatura na sali nas nie rozpieszczała (średnio 28 stopni Celsjusza), to daliśmy wszyscy radę.

Już teraz myślimy o kolejnym spotkaniu, być może na jesień...

 

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.