Medaliści mistrzostw Dolnego Śląska

Kategoria: Szkoła tenisa stołowego
Utworzono: 13 grudzień 2015 Odsłony: 720

Medaliści mistrzostw Dolnego Śląska

wywodzący się

z Dolnobrzeskiej Szkółki Tenisa Stołowego

                    

Lp. Rok Medal Konkurencja kategoria Nazwisko
1. 2000 złoty drużyna młodziczki O.Skrzypiec, A.Pańkowska, A.Jaworska
2. 2000 złoty singiel młodziczki Olga Skrzypiec
3. 2000 złoty debel młodziczki Olga Skrzypiec / Agnieszka Pańkowska
4. 2000 brązowy debel młodziczki Anita Jaworska / Natalia Szymonik
5. 2001 srebrny drużyna młodziczki Olga Skrzypiec, Anita Jaworska
6. 2001 brązowy drużyna młodziczki Anna Żak, Izabela Jaworska
7. 2001 złoty debel młodziczki Olga Skrzypiec / Anita Jaworska
8. 2001 brązowy debel młodziczki Anna Żak / Izabela Jaworska
9. 2002 złoty drużyna młodziczki Anita Jaworska, Anna Żak, Izabela Jaworska
10. 2002 brązowy drużyna młodzicy B.Kasperek, D.Jóźwik, G.Zgarda
11. 2002 złoty drużyna kadetki Olga Skrzypiec, Agnieszka Pańkowska
12. 2002 brązowy drużyna kadeci W.Dziura, Michał Bednarz, Rafał Pańkowski
13. 2002 złoty singiel młodziczki Anita Jaworska
14. 2002 srebrny singiel młodziczki Anna Żak
15. 2002 brązowy singiel młodziczki Izabela Jaworska
16. 2002 brązowy singiel młodzicy Grzegorz Zgarda
17. 2002 złoty debel młodziczki Anita Jaworska / Izabela Jaworska
18. 2002 srebrny debel młodziczki Anna Żak / Marta Mularczyk
19. 2002 brązowy debel młodzicy Bartosz Kasperek / Damian Jóźwik
20. 2002 brązowy singiel kadetki Olga Skrzypiec
21. 2002 złoty debel kadetki Olga Skrzypiec / Agnieszka Pańkowska
22. 2002 brązowy debel kadeci Wojciech Dziura / Rafał Pańkowski
23. 2002 złoty mikst kadeci Wojciech Dziura / Olga Skrzypiec
24. 2003 złoty drużyna młodziczki Anita Jaworska, Anna Żak, Izabela Jaworska
25. 2003 srebrny drużyna młodzicy Bartosz Kasperek, Kamil Kaczmarek
26. 2003 brązowy drużyna młodzicy Grzegorz Zgarda, Kamil Kaczmarek
27. 2003 złoty drużyna kadetki Olga Skrzypiec, Agnieszka Pańkowska
28. 2003 srebrny drużyna kadeci Rafał Pańkowski, Michał Bednarz
29. 2003 złoty singiel młodziczki Anna Żak
30. 2003 srebrny singiel młodziczki Anita Jaworska
31. 2003 brązowy singiel młodziczki Izabela Jaworska
32. 2003 brązowy singiel młodziczki Marta Mularczyk
33. 2003 brązowy singiel młodzicy Bartosz Kasperek
34. 2003 brązowy singiel młodzicy Damian Jóźwik
35. 2003 złoty singiel kadetki Olga Skrzypiec
36. 2003 brązowy singiel kadeci Michał Bednarz
37. 2003 złoty debel młodziczki Anna Żak / Izabela Jaworska
38. 2003 srebrny debel młodziczki Anit Jaworska / Marta Mularczyk
39. 2003 brązowy debel młodziczki Edyta Bujak / Marta Muraszko
40. 2003 srebrny debel młodzicy Damian Jóźwik / Bartosz Kasperek
41. 2003 brązowy debel młodzicy Grzegorz Zgarda / Rafał Dworakowski
42. 2003 złoty debel kadetki Olga Skrzypiec, Agnieszka Pańkowska
43. 2003 złoty mikst kadeci Rafał Pańkowski / Olga Skrzypiec
44. 2004 srebrny drużyna młodziczki Paulina Jóźwik, Natalia Cichosz
45. 2004 brązowy drużyna młodziczki K.Jaworska, M.Zgarda, A.Krawczyk
46. 2004 brązowy drużyna młodzicy Paweł Wansławowicz, Damian Wyborski
47. 2004 złoty drużyna kadetki Olga Skrzypiec, Anita Jaworska, Anna Żak
48. 2004 brązowy drużyna kadetki Izabela Jaworska, Marta Muraszko, Edyta Bujak
49. 2004 srebrny drużyna kadeci Bartosz Kasperek, Damian Jóźwik
50. 2004 srebrny singiel kadetki Izabela Jaworska
51. 2004 brązowy singiel kadetki Marta Muraszko
52. 2004 brązowy singiel kadeci Damian Jóźwik
53. 2004 brązowy singiel juniorzy Michał Bednarz
54. 2004 brązowy debel młodziczki Natalia Cichosz / Paulina Jóźwik
55. 2004 srebrny debel kadetki Izabela Jaworska / Marta Muraszko
56. 2004 brązowy debel kadetki Edyta Bujak / Monika Madziarczyk
57. 2004 srebrny debel juniorki Agnieszka Pańkowska / Ewelina Grzybalska
58. 2004 brązowy debel juniorzy Micha Bednarz / Rafał Pańkowski
59. 2004 brązowy mikst kadeci Damian Jóźwik / Izabela Jaworska
60. 2004 srebrny mikst juniorzy Mirosław Sługocki / Agnieszka Pańkowska
61. 2005 srebrny drużyna młodziczki K. Jaworska, M. Zgarda, A. Krawczyk
62. 2005 złoty drużyna kadetki Anita Jaworska, Anna Żak, Izabela Jaworska
63. 2005 brązowy drużyna kadetki Paulina Jóźwik / Natalia Cichosz
64. 2005 srebrny drużyna kadeci D.Jóźwik, G.Zgarda, B.Kasperek
65. 2005 srebrny drużyna juniorki Olga Skrzypiec, Agnieszka Pańkowska
66. 2005 złoty singiel młodziczki Karolina Jaworska
67. 2005 brązowy singiel młodziczki Magdalena Zgarda
68. 2005 srebrny singiel juniorki Agnieszka Pańkowska
69. 2005 brązowy singiel żacy Łukasz Wolski
70. 2005 srebrny debel młodziczki Magdalena Zgarda / Karolina Jaworska
71. 2005 brązowy debel młodziczki Aleksandra Krawczyk / Małgorzata Linkiewicz
72. 2005 srebrny debel kadetki Edyta Bujak / Marta Muraszko
73. 2005 brązowy debel kadetki Izabela Jaworska / Monika Madziarczyk
74. 2005 złoty debel juniorki Agnieszka Pańkowska / Izabela Ziomek
75. 2005 srebrny mikst kadeci Damian Jóźwik / Izabela Jaworska
76. 2005 brązowy mikst juniorzy Rafał Nowacki / Agnieszka Pańkowska
77. 2006 srebrny drużyna młodziczki Aleksandra Jaworska, Marta Chrabąszcz
78. 2006 srebrny drużyna kadetki Paulina Jóźwik, Natalia Cichosz
79. 2006 brązowy drużyna kadetki Karolina Jaworska, Aleksandra Krawczyk
80. 2006 złoty drużyna juniorki Anita Jaworska, Anna Żak
81. 2006 brązowy drużyna juniorki Agnieszka Pańkowska, Izabela Jaworska
82. 2006 brązowy singiel młodziczki Aleksandra Jaworska
83. 2006 srebrny singiel juniorki Anita Jaworska
84. 2006 brązowy singiel juniorki Anna Żak
85. 2006 brązowy singiel żaczki Marta Chrabąszcz
86. 2006 brązowy debel młodziczki Aleksandra Jaworska / Marta Chrabąszcz
87. 2006 srebrny debel kadetki Natalia Cichosz / Paulina Jóźwik
88. 2006 brązowy debel kadetki Karolina Jaworska / Aleksandra Krawczyk
89. 2006 złoty debel juniorki Anna Żak / Anita Jaworska
90. 2006 brązowy debel juniorki Izabela Jaworska / Agnieszka Pańkowska
91. 2006 brązowy debel seniorki Anna Żak / Anita Jaworska
92. 2006 brązowy debel seniorki Izabela Jaworska / Izabela Ziomek
93. 2006 brązowy mikst kadeci Tomasz Tomaszewski / Karolina Jaworska
94. 2006 srebrny mikst juniorzy Michał Jarosik / Anna Żak
95. 2006 brązowy mikst juniorzy Dawid Kurowski / Anita Jaworska
96. 2007 srebrny drużyna młodziczki Al.Jaworska, Ma.Chrabąszcz, A.Dąbrowska
97. 2007 złoty drużyna juniorki Anita Jaworska, Izabela Jaworska
98. 2007 brązowy drużyna juniorki Natalia Cichosz, Paulina Jóźwik
99. 2007 srebrny singiel juniorki Anita Jaworska
100. 2007 złoty singiel żaczki Marta Chrabąszcz
101. 2007 brązowy debel młodziczki Marta Chrabąszcz / Aleksandra Jaworska
102. 2007 srebrny debel kadetki Aleksandra Krawczyk / Monika Bańka
103. 2007 srebrny debel juniorki Anita Jaworska / Izabela Jaworska
104. 2007 brązowy debel juniorki Natalia Cichosz / Paulina Jóźwik
105. 2007 brązowy mikst juniorzy Mikołaj Kluba / Natalia Cichosz
106. 2008 srebrny drużyna młodziczki Ma.Chrabąszcz, Al.Jaworska, D.Wołowiec
107. 2008 srebrny drużyna juniorki Jaworska Anita, Jaworska Izabela,
108. 2008 brązowy drużyna juniorki Paulina Jóźwik , Natalia Cichosz, Al.Krawczyk
109. 2008 srebrny drużyna juniorzy Damian Jóźwik, Józef Janus, Sebastian Żuber
110. 2008 brązowy singiel młodziczki Marta Chrabąszcz
111. 2008 brązowy singiel kadeci Dawid Trojak
112. 2008 srebrny singiel juniorki Anita Jaworska
113. 2008 brązowy singiel juniorki Izabela Jaworska
114. 2008 srebrny singiel żaczki Marta Chrabąszcz
115. 2008 brązowy debel młodziczki Marta Chrabąszcz / Aleksandra Jaworska
116. 2008 brązowy debel młodziczki Dominika Wołowiec / Agata Wołk
117. 2008 brązowy debel kadetki Agnieszka Dąbrowska / Ewa Kotyl
118. 2008 złoty debel juniorki Izabela Jaworska / Ewa Mazur
119. 2008 srebrny debel juniorki Anita Jaworska / Anna Żak
120. 2008 brązowy debel juniorki Natalia Cichosz / Paulina Jóźwik
121. 2008 brązowy debel juniorki Aleksandra Krawczyk / Katarzyna Studniarczyk
122. 2008 brązowy debel juniorzy Józef Janus / Sebastian Żuber
123. 2008 brązowy mikst kadeci Trojak Dawid / Natalia Michorczyk
124. 2008 złoty mikst juniorzy Piotr Matuszewski / Anita Jaworska
125. 2009 złoty drużyna młodziczki Al.Jaworska, M.Chrabąszcz, D.Wołowiec
126. 2009 srebrny singiel młodziczki Aleksandra Jaworska
127. 2009 brązowy singiel młodziczki Marta Chrabąszcz
128. 2009 srebrny singiel żaczki Marcelina Ancypa
129. 2009 złoty debel młodziczki Marta Chrabąszcz / Aleksandra Jaworska
130. 2009 srebrny debel młodziczki Dominika Wołowiec / Natalia Bajor
131. 2009 brązowy debel kadetki Agnieszka Dąbrowska / Agata Wołk
132. 2010 złoty drużyna młodziczki Marta Chrabąszcz/ Dominika Wołowiec
133. 2010 brązowy drużyna młodziczki A.Uchnast / M.Ancypa / U.Kwiatkowska
134. 2010 brązowy singiel juniorki Agnieszka Dąbrowska
135. 2010 złoty debel kadetki Aleksandra Jaworska / Ada Jończyk
136. 2010 brązowy mikst kadeci Michał Moczko / Aleksandra Jaworska
137. 2010 złoty debel młodziczki Marta Chrabąszcz / Natalia Bajor
138. 2010 srebrny debel młodziczki Dominika Wołowiec / Magdalena Kasenberg
139. 2010 brązowy debel młodziczki Agata Uchnast / Marcelina Ancypa
140. 2010 srebrny singiel młodziczki Marta Chrabąszcz
141. 2010 brązowy singiel młodziczki Dominika Wołowiec
142. 2010 srebrny singiel żaczki Agata Uchnast
143. 2010 srebrny singiel żaki Mateusz Kozyra
144. 2010 brązowy singiel żaczki Urszula Kwiatkowska
145. 2011 brązowy mikst seniorzy Aleksandra Jaworska/M. Moczko
146. 2011 złoty drużyna kadetki Al.Jaworska, M.Chrabąszcz, D.Wołowiec
147. 2011 złoty drużyna młodziczki A.Uchnast / M.Ancypa / U.Kwiatkowska
148. 2011 srebrny drużyna młodzicy M.Kozyra/J.Witkowski
149. 2011 brązowy debel juniorki A.Dąbrowska
150. 2011 złoty debel kadetki Marta Chrabąszcz / Natalia Bajor
151. 2011 srebrny debel kadetki A.Jaworska/D.Wołowiec
152. 2011 srebrny singiel kadetki A.Jaworska
153. 2011 brązowy singiel kadetki M.Chrabąszcz
154. 2011 brązowy mikst kadeci M.Chrabąszcz/G.Błaszczyk
155. 2011 brązowy mikst kadeci A.Jaworska/M.Moczko
156. 2011 złoty debel młodziczki Agata Uchnast, Marclina Ancypa
157. 2011 srebrny singiel młodziczki M.Ancypa
158. 2011 brązowy singiel żaki J.Witkowski
159. 2011 brązowy debel młodziki M.Kozyra/J.Witkowski
160. 2012 złoty drużyna młodzicy Mateusz Kozyra, Jakub Witkowski
161. 2012 złoty drużyna młodziczki Agata Uchnast, Urszula Kwiatkowska
162. 2012 brązowy drużyna młodziczki E.Kwiatkowska/Mi.Chrabąszcz
163. 2012 złoty debel młodzicy Mateusz Kozyra, Jakub Witkowski
164. 2012 brązowy debel młodziczki Agata Uchnast, Urszula Kwiatkowska
165. 2012 złoty singiel młodzicy Mateusz Kozyra
166. 2012 srebrny singiel młodzicy Jakub Witkowski
167. 2012 srebrny singiel młodziczki Agata Uchnast
168. 2012 brązowy singiel młodziczki Urszula Kwiatkowska
169. 2012 brązowy debel kadetki Marcelina Ancypa , Magdalena Kasenberg
170. 2012 srebrny singiel żacy Dominik Kot
171. 2012 złoty singiel żacy Jakub Witkowski
172. 2013 srebrny drużyna kadetki A.Uchnast / M.Ancypa / U.Kwiatkowska
173. 2013 srebrny drużyna młodziczki Elżbieta Kwiatkowska, Milena Chrabąszcz
174. 2013 brązowy drużyna młodzicy J.Witkowski, T.Witkowski, D.Kot
175. 2013 złoty singiel młodzicy Jakub Witkowski
176. 2013 złoty debel młodzicy Jakub Witkowski, Dominik Kot
177. 2013 srebrny debel młodziczki Milena Chrabąszcz, Elżbieta Kwiatkowska
178. 2013 brązowy singiel młodzicy Dominik Kot
179. 2013 złoty singiel żacy Dominik Kot
180. 2013 brązowy singiel żaczki Milena Chrabąszcz
181. 2013 brązowy debel kadetki Urszula Kwiatkowska / Emilia Waśniewska
182. 2013 brązowy mikst kadeci Urszula Kwiatkowska / Sebastian Skóra
183. 2013 złoty debel kadetki Agata Uchnast, Marcelina Ancypa
184. 2013 srebrny mikst kadeci Agata Uchnast, Krzysztof Kozłowski
185. 2013 brązowy singiel kadetki Urszula Kwiatkowska
186. 2013 złoty singiel kadetki Agata Uchnast
187. 2014 złoty singiel żaczki Elżbieta Kwiatkowska
188. 2014 brązowy mikst seniorzy Anita Jaworska / Michał Walencki
189. 2014 złoty drużyna młodziczki Milena Chrabąszcz, Elżbieta Kwiatkowska
190. 2014 złoty drużyna juniorki Aleksandra Jaworska, Marcelina Ancypa
191. 2014 srebrny drużyna kadetki Agata Uchnast, Urszula Kwiatkowska
192. 2014 brązowy singiel młodziczki Elżbieta Kwiatkowska
193. 2014 brązowy singiel młodzicy Dominik Kot
194. 2014 brązowy debel młodziczki Elżbieta Kwiatkowska, Milena Chrabąszcz
195. 2014 srebrny debel młodzicy Dominik Kot, Oskar Jadach
196. 2014 srebrny singiel kadetki Agata Uchnast
197. 2014 brązowy singiel juniorki Aleksandra Jaworska
198. 2014 brązowy mikst kadeci Agata Uchnast, S.Skóra
199. 2014 brązowy mikst juniorzy Aleksandra Jaworska / Sz. Burek
200. 2014 złoty debel kadetki Agata Uchnast, Urszula Kwiatkowska
201. 2014 złoty debel juniorki Aleksandra Jaworska, Marcelina Ancypa
202. 2015 srebrny singiel młodziczki Elżbieta Kwiatkowska
203. 2015 brązowy singiel żaczki Aleksandra Wiśniewska
204. 2015 złoty debel młodziczki E.Kwiatkowska/Mi.Chrabąszcz
205. 2015 brązowy debel młodziczki A.Wiśniewska/A.Satława
206. 2015 złoty debel młodzicy D.Kot/ O.Jadach
207. 2015 złoty debel żaczki A.Wiśniewska/A.Satława
208. 2015 srebrny drużyna młodziczki

E.Kwiatkowska, Mi.Chrabąszcz, A.Wisniewska

209

2016 brązowy mikst kadeci Mi. Chrabąszcz / A.Goleński
210 2016 brązowy debel kadetki Mi. Chrabąszcz / N. Ossowska
211 2016 srebrny drużyna kadetki Mi. Chrabąszcz / N. Ossowska
212 2016 brązowy singiel młodziczki Al. Wiśniewska
213 2016 złoty debel młodziczki Al. Wiśniewska / E.Kwiatkowska
214 2016 złoty drużyna młodziczki Al. Wiśniewska / E.Kwiatkowska
215 2016 złoty singiel młodziczki Elżbieta Kwiatkowska
216 2017 złoty mikst kadeci E.Kwiatkowska / J.Matkowski
217 2017 brązowy mikst kadeci Mi.Chrabąszcz / A.Goleński
218 2017 srebrny mikst kadeci N.Ossowska / O.Jadach
219 2017 złoty debel kadetki E.Kwiatkowska / Mi. Chrabąszcz
220 2017 brązowy debel kadetki N.Ossowska / J.Girulska
221 2017 brązowy singiel kadetki Mi. Chrabąszcz
222 2017 złoty singiel kadetki Elżbieta Kwiatkowska
223 2017 złoty drużyna kadetki E,Kwiatkowska, Mi. Chrabąszcz, N.Ossowska, J.Kolbusz
224 2017 złoty singiel młodziczki Aleksandra  Wiśniewska
225 2017 złoty debel młodziczki Al. Wiśniewska / Al. Satława
226 2017 brązowy singiel żaczki Wiktoria Riwoń
227 2017 brązowy singiel żaczki Martyna Draczyńska
228 2018 brązowy debel młodziczki W.Riwoń/M.Bojanowska
229 2018 złoty drużyna kadetki E.Kwiatkowska / A.Wiśniewska
230 2018 srebrny drużyna juniorki Mi. Chrabąszcz / N.Ossowska,
231 2018 brązowy mikst kadetki A.Wiśniewska / S.Sej
232 2018 brązowy singiel żaczki A.Sowa
233 2018 brązowy mikst juniorzy N.Ossowska / O.Jadach
234 2018 brązowy singiel kadetki Aleksandra Wiśniewska
235 2018 srebrny mikst kadeci E.Kwiatkowska / J.Matkowski
236 2018 srebrny singiel kadetki E.Kwiatkowska
237 2018 srebrny debel seniorki E.Kwiatkowska / A.Wiśniewska
238 2018 złoty deble kadetki E.Kwiatkowska / A.Wiśniewska
239 2018 złoty mikst juniorzy Mi. Chrabąszcz / A.Goleński
240 2018 złoty debel juniorki Mi. Chrabąszcz / N.Ossowska
241 2018 złoty singiel juniorki Milena Chrabąszcz
242 2019 złoty drużyna młodziczki L.Przybył, W.Riwioń, M.Draczyńska
243 2019 złoty debel młodziczki L.Przybył / W. Riwoń
244 2019 srebrny singiel młodziczki L. Przybył
245 2019 srebrny drużyna juniorki Mi. Chrabąszcz / E. Kwiatkowska
246 2019 brązowy debel młodziczki A.Sowa / M.Bojanowska
247 2019 brązowy debel młodziczki M.Draczyńska / P. Hołodniuk
248 2019 brązowy drużyna mlodziczki A.Sowa / M.Bojanowska / Z. Bazylewska
249 2019 brązowy mikst juniorki M.Chrabąszcz / N.Wojtyła

250

2019 brążowy debel seniorki Mi. Chrabąszcz / E.Kwiatkowska
251 2019 brązowy debel seniorki A.Wiśniewska  / J. Furman
252 2019 brązowy mikst seniorzy Mi. Chrabąszcz / W.Walencki
253 2019 brązowy singiel juniorki E.Kwiatkowska
254 2019 brązowy debel juniorki N.Ossowska / A. Satława
255 2019 srebrny mikst kadeci A.Wisniewska / K. Głazowski

256

2019 złoty debel kadetki A.Wiśniewska  / J. Furman
257 2019 złoty singiel kadetki Aleksandra Wiśniewska
258 2019 złoty debel juniorki Mi. Chrabąszcz / E.Kwiatkowska
259 2019 złoty mikst juniorzy E.Kwiatkowska / J. Matkowski
260 2019 złoty singiel juniorki Milena Chrabąszcz
261 2019 brązowy singiel żaczki Zuzanna Bazylewska


 

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.