XVI edycja obozów "Ja też kiedyś zostanę Mistrzem" zakończona...

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 05 maj 2019 Odsłony: 475

Ponad 30 godzin treningowych w ciągu 5 dni długiego weekendu spędziło 42 młodych adeptów tenisa stołowego przy stołach pingpongowych w dolnobrzeskiej hali "Rokita". W ich ciężkiej pracy wspomagało ich 5 trenerów i 6-8 sparingpartnerów.
Doskonalenie podstawowych technik uderzeń w tenisie stołowym, poznanie najważniejszych technik poruszania się przy stole, teoria techniki i taktyki gry a do tego mnóstwo gier i zabaw przydatnych w rozwoju młodego tenisisty stołowego złożyło się na przebieg Zgrupowania Majowego.
Już teraz zapraszamy na kolejne Zgrupowanie, tym razem Sylwestrowe... Komunikat organizacyjny już wkrótce..

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.