Podwójnie ozłocone trzy dolnobrzeskie Diablice.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 07 kwiecień 2019 Odsłony: 569

Rewelacyjnie zaprezentowały się dolnobrzeskie Diablice z MKS ROKITA Brzeg Dolny, szkolone przez sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki, podczas indywidualnych Mistrzostw Dolnego Śląska kadetek i juniorek, które 7. kwietnia b.r rozgrywane były w Brzegu Dolnym.

Rokicianki zdobyły łącznie 8 medali, w tym 5 złotych,1 srebrny i 2 brązowe.

Najcenniejsze krążki zdobyła Aleksandra Wiśniewska, która wywalczyła złoty medal w singlu kadetek, złoty medal w grze podwójnej kadetek z J. Furman (AZS UE Wrocław) i srebrny medal w grze mieszanej kadetów z K.Głazowskim (TKS Granit Strzelin).

Troszkę gorszym bilansem  medali może poszczycić się Milena Chrabąszcz, która zdobyła złoto w grze pojedynczej juniorek, złoto w grze podwójnej juniorek z Elżbietą Kwiatkowską i brązowy medal w grze mieszanej z N.Wojtyłą (LKS ODRA Głoska)

Podobnym bilansem zdobyczy medalowej może poszczycić się Elżbieta Kwiatkowska, która zdobyła złoty medal w grze podwójnej z Mileną Chrabąszcz, złoty medal w grze mieszanej z J.Matkowskim (AZS  UE Wrocław) i brązowy medal w grze pojedynczej juniorek.

Jak widać nasze zawodniczki wiodły prym podczas tych Mistrzostw i oby to był dobry znak zwyżki formy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski

 

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.