Liliana Przybył aktualnie najlepszą młodziczką w kraju.

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Utworzono: 24 luty 2019 Odsłony: 583

Swój życiowy sukces zanotowała Liliana Przybył zawodniczka trenowala przez Sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki, wygrywając 3 Grand Prix Polski mlodziczek, które w dniach 22-24.02.2019 rozgrywane były w Kwidzyniu (woj. pomorskie).
Liliana w gronie 110 zawodniczek z kraju odniosła komplet 8 zwycięstw, bezapelacyjnie wygrywając całe zawody.
W drodze do pierwszego miejsca odniosła 3 zwycięstwa w fazie grupowej i awansowała do turnieju głównego. Tam odniosła 4 przekonujące zwycięstwa, by w finale zawodów rozegrać pasjonujący pojedynek z Zuzanną Pawelec z Lublina. Ostatecznie nasza zawodniczka wygrała ten mecz 3:2, w ostatnim secie przegrywając już 7:10, by ostatecznie wygrać 15:13.
Brawa dla Liliany, który po raz kolejny potwierdziła swoje wysokie umiejętności.
W zawodach startowały jeszcze dwie pozostałe nasze reprezentantki: Wiktoria Riwoń i Martyna Draczyńska. Obie zawodniczki mogą uznać zawody za bardzo udane, ostatecznie zajmując odpowiedno 18 (5 zwycięstw i 4 porażkii) i 20 miejsce (4 zwycięstwa i 5 porażek).
Gratulacje dla wszystkich naszych zawodniczek