Liliana Przybył aktualnie najlepszą młodziczką w kraju.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 24 luty 2019 Odsłony: 801

Swój życiowy sukces zanotowała Liliana Przybył zawodniczka trenowala przez Sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki, wygrywając 3 Grand Prix Polski mlodziczek, które w dniach 22-24.02.2019 rozgrywane były w Kwidzyniu (woj. pomorskie).
Liliana w gronie 110 zawodniczek z kraju odniosła komplet 8 zwycięstw, bezapelacyjnie wygrywając całe zawody.
W drodze do pierwszego miejsca odniosła 3 zwycięstwa w fazie grupowej i awansowała do turnieju głównego. Tam odniosła 4 przekonujące zwycięstwa, by w finale zawodów rozegrać pasjonujący pojedynek z Zuzanną Pawelec z Lublina. Ostatecznie nasza zawodniczka wygrała ten mecz 3:2, w ostatnim secie przegrywając już 7:10, by ostatecznie wygrać 15:13.
Brawa dla Liliany, który po raz kolejny potwierdziła swoje wysokie umiejętności.
W zawodach startowały jeszcze dwie pozostałe nasze reprezentantki: Wiktoria Riwoń i Martyna Draczyńska. Obie zawodniczki mogą uznać zawody za bardzo udane, ostatecznie zajmując odpowiedno 18 (5 zwycięstw i 4 porażkii) i 20 miejsce (4 zwycięstwa i 5 porażek).
Gratulacje dla wszystkich naszych zawodniczek

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.