Kolejne pingpongowe święto zakończone...

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 03 styczeń 2019 Odsłony: 490

Zakończyła się kolejna edycja obozów organizowanych przez Dolnobrzeską Szkółkę Tenisa Stołowego pod hasłem: "Ja też kiedyś zostanę Mistrzem".

Tym razem po raz 15 udało się zorganizować pingpongowe święto. Nasze zgrupowania wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością a uczestnikami obozu byli mieszkańcy województw: śląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego.
Od 27 grudnia w codziennych 6-7 godzinnych zajęciach, 52 młodych adeptów plastikowej piłeczki doskonaliło swoje umiejętności gry w tenisa stołowego. W tym jakże trudnym procesie pomagało im 5-7 trenerów i od 8 do 12 sparingpartnerów z Piotrem Chodorskim i Nestorem Wasylkowskim na czele.

Zwracaliśmy uwagę zarówno na technikę gry, regularność uderzeń, pracę nóg czy też umiejętność dobrego serwowania i odbierania serwisów. Szczególnie zwracaliśmy uwagę na aspekty taktyczne poszczególnych zagrań.

Oczywiście oprócz treningu typowo pingpongowego staraliśmy się zapewnić naszym uczestnikom inne sportowe atrakcje...
Były zajęcia teoretyczne z techniki i taktyki gry w postaci prezentacji multimedialnych, były też zajęcia ogólnorozwojowe na basenie.
Zgrupowanie zakończyło się tradycyjnie turniejem obozowym o słodkie nagrody.
Wszyscy uczestnicy z uśmiechem na ustach żegnali się w ostatnim dniu z mocnym postanowieniem spotkania się na kolejnych edycjach obozów organizowanych przez Dolnobrzeską Szkółkę.

Do zobaczenia w takim razie na kolejnych Zgrupowaniach w Brzegu Dolnym...

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.