Fundamenty 5 w Brzegu Dolnym - kolejne szkolenie dla trenerów.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 03 styczeń 2019 Odsłony: 475

Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego jest współorganizatorem kolejnego szkolenia dla trenerów tenisa stołowego. Tym razem do Brzegu Dolnego przyjechało 10 trenerów, m.in. z Grodziska Mazowieckiego, Lubonia, Krakowa, Sieradza czy Strzelina, którzy pod okiem Jerzego Grycana - trenera klasy mistrzowskiej, zapoznają się z różnymi strategiami i zagraniami taktycznymi w zależności od stylów gry. Dzięki szkoleniu otrzymujemy olbrzymią dawkę informacji o różnorodnych strategiach taktycznych, uzależnionych od szerokiego spektrum stylów gry.
W sposób przejrzysty, poparty bardzo dokładną analizą wideo całej czołówki światowej , zostały przekazane nam informacje jak wygrywać akcje w różnych fragmentach gry i przeciwko zawodnikom różnych stylów gry, począwszy od zawodników kombi-ataku, ataku szybkiego czy różnych odmian stylów gry u defensorów.

 

 

 

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.