3 miejsce Liliany Przybył w finale ogólnopolskim turnieju Mini Olimpic Games w Gorzowie Śląskim.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 23 grudzień 2018 Odsłony: 448

Po raz kolejny Lilian Przybył, zawodniczka trenowana przez sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki, potwierdziła, że należy do ścisłej czołówki kraju w kategorii młodziczek.

Na rozgrywanym w dniach 22-23.12.2018 finale ogólnopolskim turnieju Mini Olimpic Games nasza reprezentantka zajęła 3 miejsce.
Dobre miejsce Liliany bardzo nas cieszy. Niemniej jednak pokazało nam, jak wiele jeszcze błędów technicznych należny poprawić czy też wręcz wyeliminować.

Oprócz Liliany w zawodach tych wystartowały jeszcze dwie nasze reprezentantki - Wiktoria Riwoń (13 miejsce) i Anżelika Sowa (17 miejsce).

Przed nami święta i czas na odpoczynek....a po nich ciężkie 5-dniowe Zgrupowanie Noworoczne, gdzie będzie czas aby skupić się nad poprawą pracy nóg czy techniki gry u naszych młodych zawodniczek.

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.