Liliana Przybył - trzecia młodziczką w Polsce

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 18 listopad 2018 Odsłony: 353

Liliana Przybył, zawodniczka szkolna przez sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki, doskonale wypadła na 2 Grand Prix Polski mlodziczek, które w dniach 16-18 listopada rozgrywane w hali im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.
Liliana w całym turnieju doznała tylko jednej porażki, w półfinale zawodów, z późniejszą zwyciezczynią turnieju Aleksandrą Guzik z Gdowa, ostatecznie kończąc zawody na miejscu 3.

Oprócz Liliany bardzo dobre zawody rozegrała także Martyna Draczyńska, która ostatecznie zakończyła zawody na dobrym 15 miejscu. Obie nasze zawodniczki zanotowały spory progres w stosunku do 1 Grand Prix.

Trzecia z naszych zawodniczek - Wiktoria Riwoń niestety nie zakwalifikowała się do turnieju głównego. Wiktorii do pełni szczęścia zabrakło wygrana jednego seta. Ostatecznie nasza zawodniczka skończyla zawody na miejscach 33-40

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.