Marzenie każdego trenera tenisa stołowego....

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 08 listopad 2018 Odsłony: 355

24 dzieci na treningu, 4 trenerów 5 sparingpartnerów dla małych dzieci... To nie fikcja literacka - takie warunki udaje się nam stwarzać podczas naszych treningów tenisa stołowego... Różnorodność stylów gry i specyficznych okladzin pozwala nam niemal na idealne prowadzenie treningu tenisa stołowego i wyszkolenie techniczne .

Na filmie wspólny trening zawodników Dolnobrzeskiej Szkółki i zaprzyjaźnionej sekcji tenisa stołowego MKS WOLAWIA Wołów

https://www.facebook.com/dolnobrzeskaszkolka/videos/253672695275374/

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.