Trzy zawodniczki Dolnobrzeskiej Szkółki na podium 2 WTK juniorek

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 04 listopad 2018 Odsłony: 220

Dużym sukcesem zakończył się 2 Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny juniorek, który 4 listopada b.r. odbył się w Brzegu Dolnym. Na podium znalazły się aż trzy zawodniczki trenowane w Dolnobrzeskiej Szkółce Tenisa Stołowego.

W gronie 35 zawodniczek z całego Dolnego Śląska, niemal 1/3 wszystkich uczestniczek (10 zawodniczek) stanowiły reprezentantki naszego Klubu i to one stanowiły o sile turnieju.

Swoją dobrą dyspozycję potwierdziła Milena Chrabąszcz, która stanęła na najwyższym stopniu podium, na drugim stopniu podium zakończyła zawody Aleksandra Wiśniewska a na 4 miejscu została sklasyfikowana Nina Ossowska.

Równie dobrze wypadły nasze młodziczki i żaczki, dla których miał to być przede wszystkim sprawdzian ich umiejętności.
Nasze zawodniczki zostały sklasyfikowane na następujących miejscach:
7 - Liliana Przybył
13-14 - Wiktoria Riwoń
15-16 - Martyna Draczyńska
17-18 - Anżelika Sowa
23-24 - Magdalena Bojanowska
25-28 - Zuzanna Bazylewska
29-35 - Iga Zaczkiewicz

Najlepsza zawodniczka turnieju uzyskała bezpośredni awans do 2 Grand Prix Polski juniorek, który w dniach 23-25.11.2018 odbędzie się w Ostródzie.

W turnieju nie musiała startować Elżbieta Kwiatkowska, która ma zapewniony bezpośredni awans do 1 Grand Prix Polski w Ostródzie

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.