Pierwszoligowe zwycięstwo w Nysie.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 21 październik 2018 Odsłony: 209

Raczej niespodziewanym zwycięstwem Dolnobrzeżanek, szkolonych przez sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki, zakończył się wyjazdowy mecz z AZS PWSZ Nysa w ramach rozgrywek 1 ligi kobiet.

Rok temu musieliśmy jeszcze poczuć gorycz porażki z dużo bardziej doświadczonymi rywalkami, przegrywając wówczas - 3:7.
Tym razem doświadczenie rywalek nie było w stanie sprostać młodzieńczej werwie Dolnobrzeżanek.

Dużo szybsze i pewniejsze akcje naszych kadetek i juniorek nie dawały złudzeń kto zrobił większy postęp w ciągu tego roku. Zwycięstwo w całym meczu - 6:4 jest dla naszego zespołu jak najbardziej zasłużone.
Na uwagę, podczas tego meczu, zasługuje pojedynek dwóch byłych mistrzyń Polski kadetek, trenujących w Dolnobrzeskiej Szkółce - Anny Żak Nowickiej (rok 2005) oraz Elżbiety Kwiatkowskiej (rok 2017). Tym razem górę wzięła młodość.

Punkty dla naszego zespołu zdobyły: Ela Kwiatkowska i Milena Chrabąszcz - 2,5, Aleksandra Wiśniewska - 1. W naszym zespole wystąpiły jeszcze : Aleksandra Wojciechowska i Liliana Przybył.

Poniżej ostatnie piłki zwycięskiego spotkania Mileny, dającego zwycięstwo w całym meczu

 

https://www.facebook.com/dolnobrzeskaszkolka/videos/562629217540720/

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.