Fundamenty 2 w Czechowicach-Dziedzicach

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 07 październik 2018 Odsłony: 194

Tuji (突击), gongda (攻打) czy kuaidai (快带)...

Dla niektórych to tylko obce chińskie słowa ale dla moich podopiecznych to kolejne nowe uderzenia w tenisie stołowym, które od najbliższego treningu staną się ich "alfabetem tenisa stołowego".

Podczas trzydniowego szkolenia w ramach programu FUNDAMENTY 2 w Czechowicach-Dziedzicach miałem możliwość odświeżenia sobie wiadomości na temat najnowszych technik gry w tenisa stołowego stosowanych zarówno przez graczy chińskich jak i zawodników z czołówki europejskiej.

Zajęcia prowadzonego przez trenera klasy mistrzowskiej Jerzego Grycana, posiadającego niebagatelną wiedzę na temat wszystkich technik stosowanych w tenisie stołowym, dały mi możliwość usystematyzowania a jednocześnie pogłębienia wiedzy z tenisa stołowego.

Ciekawe wykłady na temat poszczególnych technik uderzeń poparte głęboką analizą wideo, merytoryczną dyskusją oraz praktyczną nauką poszczególnych uderzeń pozwoliły mi na nauczenie się nowych nieszablonowych uderzeń, które w przyszłości z pewnością przekażę swoim podopiecznym

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.