Super sukces Oli Wiśniewskiej

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 09 wrzesień 2018 Odsłony: 223

Olbrzymie sukcesy zanotowała Ola Wiśniewska - najlepsza kadetka Dolnobrzeskiej Szkółki w miniony weekend.

Najpierw w sobotę, po raz pierwszy w swej 1-ligowej karierze, zdobyła komplet 2,5 punktów, wybitnie przyczyniając się do remisu naszego zespołu podczas wyjazdowego meczu w Chróścicach.
Dzień później stanęła w szranki ze starszymi od siebie rywalkami podczas 1 Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego juniorek, gdzie w gronie 33 zawodniczek z całego Dolnego Śląska okazała się najlepsza, tym samym uzyskując bezpośredni awans do 1 GP Polski juniorek.

Olbrzymie słowa uznania należą się Oli w tym dniu za szczególną odporność psychiczną i wolę walki do końca, gdzie kilkakrotnie wychodziła z naprawdę dramatycznych opresji (8:10 w piątym secie meczu półfinałowego czy 3:6 w czwartym oraz 2:7 w piątym secie meczu finałowego).

Brawo Ola

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.