I po seminarium...

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 02 wrzesień 2018 Odsłony: 234

17 seminarzystów, 8 sparingpartnerów i 3 trenerów. Do tego ponad 12 godzin treningowych popartych wykładem na temat podstawowych technik gry i nauką serwisów.
Tak wyglądało 10, jubileuszowe już, seminarium dla Pozytywnie Zakręconych Pasjonatów tenisa stołowego.
Było dużo pracy popartej fachowymi korektami zarówno trenerów jak i samych sparingpartnerów.
Seminarzyści już teraz zaplanowali sobie kolejne spotkanie na połowę stycznia. Komunikat organizacyjny już wkrótce na stronie www.dolnobrzeskaszkolka.pl i na Facebooku.

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.