- Oferta dla firm

Nadrzędna kategoria: ROOT

Tenis stołowy cieszy się niezwykłą popularnością w świecie ludzi biznesu. Sport ten przynosi rozluźnienie po ciężkim dniu pracy, sprawia, że patrzy się na wiele nurtujących spraw pod innym "lżejszym" kątem.

Mecze pingpongowe są także doskonałą okazją do luźnych rozmów na tematy dotyczące własnych przedsięwzięć i inwestycji. Dlatego warto na towarzyskie rozgrywki tenisowe przygotować się także pod względem technicznym. Treningi z profesjonalnym trenerem tenisa stołowego doskonale przygotują Państwa do towarzyskich rozgrywek przy stole pingpongowym, podniosą efektywność gry oraz pozwolą na zastosowanie w niej odpowiednich elementów technicznych.

Firmom, którym zależy na integracji pracowników poza godzinami pracy oraz korporacjom, które pragną przedstawić swoim pracownikom inne, atrakcyjne formy motywowania proponuję stałą umowę trenerską.
Szkolenia te odbywają się indywidualnie lub grupami zgodnie z życzeniem kontrahenta.

W ramach umowy trenerskiej co pewien czas przeprowadzane są rozgrywki pomiędzy pracownikami danej firmy, mające na celu lepszą motywację grających oraz zapewnienie im możliwości sprawdzenia umiejętności nabytych podczas treningów.

W ramach oferty dla firm proponuję także:

 

http://www.tenis.wroclaw.pl/imgs/list_tenis.gif

Organizację tenisowych imprez firmowych - pełna, kompletna organizacja rozgrywek pingpongowych pomiędzy pracownikami jednej, bądź kilku firm.

 

http://www.tenis.wroclaw.pl/imgs/list_tenis.gif

Udział w wyjazdowych imprezach firmowych - podczas plenerowych imprez, na których przewidziane są rozgrywki tenisowe, służę swoim doświadczeniem i wiedzą, przeprowadzając treningi z zainteresowanymi osobami.

   

Cennik zajęć uzależniony jest od indywidualnych preferencji zainteresowanych firm.

Jeśli są Państwo zainteresowani stałą współpracą w zakresie treningów tenisa stołowego dla kadry kierowniczej Państwa Firmy oraz wszystkich pracowników proszę o kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.