Zawodniczki z Dolnobrzeskiej Szkółki rządzą na Dolnym Śląsku

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 17 wrzesień 2017 Odsłony: 789
Na rozgrywanym w Brzegu Dolnym 1 Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym juniorów i juniorek w rolach głównych wystąpiły dolnobrzeskie Diablice.
W gronie 36 juniorek z całego Dolnego Śląska wystąpiła silna, bo aż 9-osobowa reprezentacja zawodniczek trenowanych przez sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki.
I to właśnie dolnobrzeżanki stanowiły o sile tego turnieju. W pierwszej ósemce zawodów uplasowały się aż 4 nasze zawodniczki.
Turniej juniorek wygrała nasza najlepsza kadetka - Elżbieta Kwiatkowska, kwalifikując się tym samym bezpośrednio do 1 Grand Prix Polski juniorek, które w połowie października odbędą się w Brzegu Dolnym.
Na trzecim miejscu, po bardzo dobrej grze, uplasowała się Milena Chrabąszcz. Na miejsca 5-6 została sklasyfikowana Nina Ossowska, której zabrakło tylko jednego małego punktu, aby znaleźć się w finale imprezy (w półfinale prowadziła 10:9 w piątym secie z N. Matwiszyn z AZS UE Wrocław). Natomiast Aleksandra Wiśniewska została sklasyfikowana na miejscach 7-8.
Z pozostałych naszych reprezentantek w przedziale miejsc 13-16 zakończyła turniej Wiktoria Riwoń, na miejscach 17-24 uplasowały się Julia Kolbusz, Martyna Draczyńska i Anżelika Sowa. Natomiast w przedziale miejsc 33-36 została sklasyfikowana Magdalena Bojanowska
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.