Zgrupowanie Czerwcowe 2024 dla dorosłych

Utworzono: 01 wrzesień 2020 Odsłony: 4949

 Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego - Marek Chrabąszcz  jest organizatorem 4- dniowego zgrupowania z tenisa stołowego pod hasłem:

„By zostać mistrzem nigdy nie jest za późno”.

Zgrupowanie skierowane jest do wszystkich pasjonatów tenisa stołowego zainteresowanych podnoszeniem swoich umiejętności techniczno- taktycznych i odbędzie się w dniach 30.05 - 3.06.2024 w Brzegu Dolnym

A jak było rok temu...?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.