Seminarium dla trenerów

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 17 maj 2017 Odsłony: 382

W niedzielę 14.maja b.r. Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego była organizatorem seminarium dla trenerów, instruktorów tenisa stołowego i nauczycieli wychowania fizycznego. Do Brzegu Dolnego przyjechali trenerzy m.in. z Poznania, Kępna, Ostrowa Wielkopolskiego i Oławy.
Seminarium było podzielone na trzy moduły teoretyczne i jeden praktyczny. W części teoretycznej omawiano główne formy i metody treningu tenisa stołowego, zwrócono uwagę na prawidłową... pracę nóg tenisisty stołowego oraz przedstawiono podstawowe zasady gry na zawodnika defensywnego i kombi atak.

W części praktycznej seminarzyści mieli okazję obejrzeć przykładowy trening techniczny w wykonaniu zawodniczek i zawodników kadry Dolnego Śląska kadetów i młodzików, gdzie wykorzystano różne metody nauczania techniki gry w tenisa stołowego przedstawiane w części teoretycznej.
Całe seminarium przebiegało w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. Z pewnością było to ciekawe doświadczenie, będące jednocześnie świetną okazją do wymiany zdań i poglądów oraz możliwością nawiązania dalszej współpracy

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.