Ola Wiśniewska brązową medalistką Mistrzostw Polski !!!!

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 06 maj 2017 Odsłony: 363

Życiowy sukces odniosła Ola Wiśniewska, zawodniczka trenowana przez sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki. Na rozgrywanych w Krośnie Mistrzostwach Polski młodziczek nasza zawodniczka po bardzo dobrej grze zakończyła zawody w przedziale miejsc 3-4, tym samym zdobywając brązowy medal mistrzostw Polski. Rozstawiona z numerem 8 Dolnobrzeżanka w grze o półfinał pokonała rozstawioną z nr 1 Wrzosek z Rawy Mazowieckiej - 3:2.
Jest to pierwszy tak poważny sukces naszej zawodniczki co jest odzwierciedleniem jej ciężko przepracowanego sezonu...Gratulacje

 

 
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.