Podwójnie ozłocona Ola

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 30 kwiecień 2017 Odsłony: 400

Kolejny sukces zanotowała zawodniczka z Dolnobrzeskiej Szkółki. Po ubiegłotygodniowym potrójnym sukcesie Elżbiety Kwiatkowskiej na mistrzostwach Dolnego Śląska kadetek, tym razem Aleksandra Wiśniewska pokazała się z jak najlepszej strony i udowodniła swoją przynależność do ścisłej czołówki krajowej. Na rozgrywanych w Brzegu Dolnym mistrzostwach Dolnego Śląska młodzików i młodziczek nasza sympatyczna Ola okazała się najlepsza w gronie 41 zawodniczek i zdobyła tytuł indywidualnej mistrzyni Dolnego Śląska młodziczek na rok 2017. Jest to dobry prognostyk przed zbliżającymi się już na kilka dni Mistrzostwami Polski w Krośnie.
Oprócz złotego medalu w singlu Dolnobrzeżanka zdobyła także drugi medal tego samego koloru, tym razem w grze podwójnej. W parze z Aleksandrą Satławą z Krosnowic koło Kłodzka, dziewczęta okazały się najlepsze również w grze podwójnej.
Brawo Ola

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.