Potrójnie złota Ela

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 23 kwiecień 2017 Odsłony: 396

Z 7 medalami (3 złotymi, 1 srebrnym i 3 brązowymi) zakończyły swój udział zawodniczki z Dolnobrzeskiej Szkółki w Indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska kadetów.
Klasą dla samej siebie była w tych zawodach Elżbieta Kwiatkowska która trzykrotnie stawała na najwyższym podium.

Tytuł najlepszej indywidualnie kadetki Ela zdobyła, pokonując w finale zawodów Zuzannę Gaworską z AZS UE Wrocław - 3:2. Na trzecim stopniu podium stanęła Milena Chrabąszcz,która w półfinale musiała uznać wyższość swojej koleżanki klubowej.

W grze podwójnej najlepszą parą deblową na Dolnym Śląsku okazały się Elżbieta Kwiatkowska i Milena Chrabąszcz. Na trzecim miejscu zawody zakończyła Nina Ossowska w parze z Julią Girulską z Wrocławia.

Również najwyższy stopień podium stał się łupem Eli w grze mieszanej, gdzie w parze z Jakubem Matkowskim z Głoski okazali się najlepsi. Na drugim miejscu turnieju gier mieszanych zawody zakończyła Nina Ossowska w parze z Oskarem Jadachem z Raszówki, zaś trzecie miejsce zajęła para Milena Chrabąszcz i Adam Goleński z Głoski.

Po złotym medalu naszych dziewcząt w turnieju drużynowym są to kolejne zdobycze dolnobrzeskich "diablic" w rywalizacji dolnośląskiej.
Oby podobnego koloru medale padły również łupem naszych dziewcząt na zbliżających się niedługo Mistrzostwach Polski

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.