Nasze kadetki drużynowymi mistrzyniami Dolnego Śląska

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 15 kwiecień 2017 Odsłony: 387

W Brzegu Dolnym odbyły się drużynowe mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików, kadetów i juniorów. Kadetki, trenowane przez sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki, w składzie Julia Kolbusz, Nina Ossowska , Elżbieta Kwiatkowska i Milena Chrabąszcz, zademonstrowały się z jak najlepszej strony, zdobywając tytuł najlepszej drużyny na Dolnym Śląsku. Oby podobny wynik nasze dziewczęta uzyskały w połowie maja na Mistrzostwach Polski.

W finale dolnobrzeskie "diablice" pokonały bardzo silny zespół AZS UE Wrocław - 3:1. Na czwartym miejscu zakończyła turniej drużyna młodziczek, gdzie Aleksandrę Wiśniewską wspierały nasze żaczki: Wiktoria Riwoń i Martyna Draczyńska. W zawodach startowały jeszcze nasze pozostałe drużyny młodziczek i młodzików ale na pierwsze sukcesy musimy jeszcze poczekać.

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.