Ela Kwiatkowska trzecią kadetką w Polsce

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 15 kwiecień 2017 Odsłony: 372

Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta z Dolnobrzeskiej Szkółki podczas rozgrywanego w Luboniu (woj. wielkopolskie) 3 Grand Prix Polski kadetek.
W gronie 62 zawodniczek z całego kraju swoją przynależność do czołówki krajowej kadetek potwierdziła Elżbieta Kwiatkowska, zajmując 3 miejsce. Bardzo dobre zawody zanotowała Milena Chrabąszcz, która uplasowała się na 13 miejscu, pokonując jednocześnie kilka wyżej notowanych rywalek.
W przedziale miejsc 21-24 zakończyła zawody Nina Ossowska, której pechowe losowanie nie pozwoliło tym razem na osiągnięcie wyższej lokaty.
Rewelacyjnie wręcz wypadła nasza najlepsza młodziczka Ola Wiśniewska, która najpierw przebrnęła eliminacje do turnieju głównego, by potem ograć wyżej notowane od siebie rywalki. Ostatecznie miejsce w przedziale 25-32 jest dla Oli bardzo dobrym wynikiem.

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.