Bezkonkurencyjna Wiktoria, rewelacyjna Magda.

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Utworzono: 26 marzec 2017 Odsłony: 1281

Doskonale wypadły żaczki trenowane przez sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki podczas rozgrywanego w dniu 26 marca b.r. w Gierałtowcu 3 WTK żaków. W gronie 36 zawodniczek z całego Dolnego Śląska nasze żaczki Wiktoria Riwoń i Magdalena Bojanowska zdobyły pierwsze dwa miejsca. Dziewczynki tym samym zakwalifikowały się do 3 Grand Prix Polski żaków, który w połowie kwietnia odbędzie się w Kwidzynie (woj. pomorskie).

Bardzo dobre zawody zanotowała także Anżela Sowa, dla której miejsce 7-8 jest doskonałym wynikiem. Na tym samym miejscu uplasowała się także Martyna Draczyńska.

Na uwagę zasługuje dobre miejsce Karola Kalisza, który zajmując miejsce w przedziale 13-16 poprawił swój ostatni wynik.

Na słowa uznania zasługują także nasi najmłodsi adepci, dla których w większości był to pierwszy turniej w życiu. Pojedyncze zwycięstwa nad dużo starszymi rywalkami zanotowały: Julia Zaguła (miejsce 17-20), Agata Andrzejczak, Marika Chrąchol, Sebastain Sowa, Iga Zaczkiewicz. Z bardzo dobrej strony pokazała się nasza najmłodsza, bo niespełna 7 letnia Zuzia Bazylewska, która jeszcze nie wygrała meczu ale pierwsze zwycięskie sety ma już na swoim koncie.