Dziewczęta z Dolnobrzeskiej Szkółki wygrywają rozgrywki II ligi kobiet.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 19 marzec 2017 Odsłony: 348

Mocnym akcentem zakończyły rozgrywki II ligi - grupy dolnośląsko -lubuskiej dziewczęta szkolone przez sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki. W dwumeczu o pierwsze miejsce tych rozgrywek, nasze reprezentantki dwukrotnie pokonały w stosunku 8:2 i 7:3 rezerwy AZS UE Wrocław. W obu meczach punktowały:
N.Ossowska - 4 pkt. zdobyte / 4 pkt. możliwe,
E. Kwiatkowska -  4 pkt. / 5 pkt,  
A.Wiśniewska - 4 pkt. / 5 pkt,
M. Chrabąszcz - 3 pkt / 5 pkt.
J. Kolbusz  - 0 pkt. / 1 pkt.
Przed dziewczętami  pozostał jeszcze ostatni krok do realizacji założonego przed sezonem celu.  W walce o awans do  1 ligi spotkamy  się w dwumeczu ze zwycięzcą II ligi grupy  śląsko-opolskiej... Mamy nadzieję, że podobnie jak przed rokiem , wyjdziemy z tej potyczki zwycięsko... Decydujące rozstrzygnięcia odbędą się w maju i czerwcu br.

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.