Seminarium szkoleniowe dla trenerów

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 07 marzec 2017 Odsłony: 389

Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego jest organizatorem cyklu seminariów z tenisa stołowego pod hasłem: „Teoria i praktyka techniki gry w tenisa stołowego” .

Seminaria skierowane są do wszystkich osób (zawodników, nauczycieli wf, instruktorów, trenerów) zainteresowanych poszerzeniem swoich wiadomości techniczno-taktycznych lub predyspozycji trenerskich w grze w tenisa stołowego

zobacz komunikat organizacyjny

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.