Doskonały występ naszych kadetek w wojewódzkim turnieju juniorskim.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 29 styczeń 2017 Odsłony: 344

W rolach głównych wystąpiły zawodniczki trenowane prez sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki,  podczas 3 Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego juniorek i juniorów, który w dniu 29.01 br. odbył się w hali KH-S Rokita.W gronie 39 juniorek z całego Dolnego Śląska, nasze dziewczęta postarały się o bardzo miły akcent w postaci dolnobrzeskiego finału turnieju, w którym to Ela Kwiatkowska​ spotkała się z Milena Chrabąszcz​. Droga do finału naszych zawodniczek była poparta raczej pewnymi i zdecydowanymi zwycięstwami Eli oraz niespodziewanymi ale za to bardzo miłymi zwycięstwami Mileny nad wyżej notowanymi rywalkami z Wrocławia. Ostatecznie po finale zawodów  od stołu  zwycięsko odeszła Ela, która po bardzo ładnej grze obu zawodniczek, obfitującej w długie i ciekawe wymiany, pokonała swoją koleżankę klubową - 3:1.

Ela tym samym zakwalifikowała się do 3 Grand Prix Polski juniorek, który pod koniec lutego odbędzie się w Krośnie. Milenie pozostała jeszcze gra w turnieju pocieszenia o 2 miejsce w turnieju. Niestety nasza zawodniczka nie sprostała wyżej notowanej rywalce z Wrocławia i przegrywając 1:3, ostatecznie uplasowała się na 3 pozycji w turnieju. Na uwagę zasługuje fakt, że nasze kadetki rywalizowały z 3-4 lata starszymi zawodniczkami. Oprócz tych dwóch zawodniczek w zawodach wystartowało jeszcze 5 naszych reprezentantek. Na miejscach 9-12 zawody zakończyły Ola Wiśniewska i Nina Ossowska​. W przedziale miejsc 13-16 bardzo dobre zawody zanotowały Julia Kolbusz​ i Wiktoria Riwoń. Natomiast w przedziale miejsc 25-32 zakończyła zawody nasza żaczka Magdalena Bojanowska, która odniosła cenne zwycięstwo ze znaną rywalką z Gierałtowca... Cieszy dobra postawa naszych żaczek, które odnoszą już pierwsze zwycięstwa w rywalizacji z 5-7 starszymi rywalkami

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.